Tilda Publishing
 
Освіта
Освіта лежить в основі діяльності Bereznitsky Art Foundation. Фундація знайомить аудиторію всіх вікових категорій з мистецтвом через різноманітні лекції, семінари, бесіди в галереї, екскурсії та різноманітні арт-програми .
Майбутні проєкти
Минулі проєкти
Аудіотур Воздвиженкою від Pic Pic Performance Art Theatre

З 26 грудня, щодня о світлій порі доби запрошуємо на аудіопрогулянку Воздвиженкою, новим мікрорайоном Києва, що шукає свою ідентичність.

Чим відрізняється реальне життя в новобудовах Києва від маркетингових обіцянок забудовників? Що формує добросусідські стосунки в умовах київського девелопменту? І чим взагалі є житловий комплекс? Такі питання піднімає аудіотур Pic Pic, та знайомить з історією та ідентичністю Воздвиженки через досвід її мешканців. Побудований як своєрідний подкаст, аудіотур оповідає голосами художника Іллі Чичкана, ресторатора Дмитра Борисова, фотографа Андрія Мацієвського, керівниці PR-агенції Оксани Гошви, власника «Міської перукарні» Павла Сергєєва та засновника журналу «Наш Київ» Дмитра Федоренка.
Лекція "Авторське право на твори мистецтва: що необхідно знати" в рамках проєкту "Мистецтво & закон".

Запрошуємо вас на другу лекцію в рамках освітнього проєкту "Мистецтво & закон" на тему "Авторське право на твори мистецтва: що необхідно знати".
Цього разу ми поговоримо про авторське право з фахівчинею в галузі інтелектуальної власності – Юлією Семеній. Що варто знати митцю про власні права, щоб захистити свій твір? Які саме права належать автору та як їх задекларувати? Як автор може розпоряджатись своїм твором після його продажу? Відповідь на ці та інші питання ви дізнаєтесь на другій лекції в рамках програми "Мистецтво та закон".
Лекція "Як не помилитись, купуючи мистецтво" в рамках проєкту "Мистецтво & закон".

Bereznitsky Art Foundation в партнерстві із міжнародною юридичною фірмою "Астерс" ініціюють запуск некомерційного проєкту — "Мистецтво & закон", що покликаний дати поштовх до розвитку юридичної культури українського арт-ринку та захистити права усіх його учасників, а також створити програму юридичної підтримки та безкоштовного консультування з правових питань у сфері мистецтва.
Вже в четвер, 22 жовтня, о 18:00 відбудеться перша лекція — "Як не помилитись, купуючи мистецтво".