Tilda Publishing
 
Зараз
Майбутня виставка
Архів
Портрети, які говорять

«Портрети, які говорять» — нова серія графічних робіт, створена Давидом Чичканом в рамках творчої резиденції у Фундації Березницьких.

Продовжуючи досліджувати та переосмислювати доробок українських інтелектуалів-модерністів, Давид Чичкан створює серію альтернативних українських гривень. На «купюрах» Чичкана портрети Лесі Українки та Івана Франка не мовчазні, а доповнені великими цитатами з їхніх творів, що, на думку художника, найбільш повно відображають їх власне бачення суспільного устрою на засадах загальної соціальної та економічної рівності. У такий спосіб художник вчергове для своєї практики привертає увагу до емансипативних переконань ідеологів прогресивного українського проєкту, що залишаються революційними навіть сьогодні.

Виставка триває з 25 листопада по 24 грудня.
BAF Inventory 2020

Виставка BAF Inventory 2020 репрезентує колекцію Людмили та Євгена Березницьких, що налічує близько 2000 робіт українських митців починаючи з першої половини ХХ століття і по сьогодення. Досліджуючи історію української арт-сцени куратори відображають її основні явища та лінії розвитку — від соцарту та шістдесятників до Парижської комуни та сучасних мистецьких практик.
Персональний проєкт Юрія Сивирина "ENFANT TERRIBLE"

17 листопада у Палаці Лозинського відбудеться відкриття Великого проєкту київського художника Юрія Сивирина.
Проєкт «ENFANT TERRIBLE» зібрав усі найкращі роботи Сивирина. Юрій підготував для нас сюрприз — він трасформував Інфант Веласкеса і одягнув їх у вбрання бренду Balenciaga. Також під впливом Веласкеса він пропонує нам поміркувати про сучасний релігійний клір.
Моторошні та ексцентричні, поетичні та чуттєві, красиві та водночас жахливі — так описують роботи Сивирина.

Виставка триває з 17 листопада до 27 грудня.

«Вхід з Кожум'яцької» — персональний проєкт художниці Анни Щербини, створений в рамках творчої резиденції від Фундації Березницьких.

У фокусі роботи художниці опинилося місце — експозиційний простір Bereznitsky Art Foundation та вулиця за його стінами. Проєкт представляє відчуття та роздуми авторки щодо перетікання станів, взаємопроникнення часу та простору, внутрішнього і зовнішнього. Зображене на картинах та малюнках Анни Щербини відсилає як до минулого вулиці Кожум'яцької, з її напівзруйнованими спорудами та дикими хащами, так і до майбутнього, в якому природа може знову взяти гору над творіннями людини.
"Citius! Altius! Fortius! Мистецтво і спорт"

Виставка "Citius! Altius! Fortius! Мистецтво і спорт" звертається до спорту, як до одного з ключових сюжетів в українському мистецтві радянського періоду. Досліджуючи тему спорту, до якої широко зверталися як соцреалісти, так і нонконформісти, проєкт ставить питання про те, чим було мистецтво в радянський час, і зокрема мистецтво спорту.
Персональний проєкт Юрія Сивирина "Чорне дзеркало"

Вперше Bereznitsky Art Foundation представляє унікальний проєкт Юрія Сивирина «Чорне дзеркало» - ретроспективу робіт, створених за останні 5 років.

Значимість Юрія Сивирина для сучасної української арт сцени важко переоцінити. Художник реалізував безліч персональних проєктів і брав участь у групових, які були представлені в знакових виставкових просторах. Резонансні виставки пройшли у виставкових залах Національного музею «Київська картинна галерея» на Терещенківській, в Музеї сучасного мистецтва Одеси, Bereznitsky Private Space та ін. Брав участь в основному та паралельному проектах Kyiv Art Week, в проекті Burn Babylon (ГогольFest) і в проекті «Медіазалежність» (Український дім), де також були представлені твори таких впливових українських постмодерністів, як Арсен Савадов, Олександр Гнилицький та інших. Роботи художника знаходяться у відомих приватних колекціях України, в колекції Фонду «Ізоляція», належать членам Клубу колекціонерів сучасного мистецтва України, а також - в колекціях низки музеїв України та в приватних західних зібраннях.

Виставка "Полум'яне Серце"

Підбірка робіт 1960 - 1980-х років з колекції Bereznitsky Art Foundation присвячена індустріальній темі в радянському українському мистецтві та нонкомформізмі.
Виставка творів Олександа Сухоліта
Олександр Сухоліт - український скульптор, художник, автор інсталяцій, який поєднує просту "архаїчну" манеру малюнка з експрисіоністською колористикою.
Творчий спадок митця налічує понад чотири тисячі графічних малюнків і скульптур. Роботи Олександра знаходяться в музейних зібраннях України, Японії та Данії, а також в приватних колекціях США, Великобританії, Бельгії, Швеції, Німеччини та Канади.