Tilda Publishing
 
Bereznitsky Art Foundation пропонує міжнародним кураторам та художникам резидентську програму. Діяльність резиденції зосереджена на наданні можливості художникам та кураторам працювати, досліджувати та розробляти нові проекти у сприятливих умовах. Резиденція заохочує взаємодію та діалог між міжнародними представниками арт сфери та аудиторією України.
Теперішні
Минулі
Аудіотур Воздвиженкою від Pic Pic Performance Art Theatre

З 26 грудня, щодня о світлій порі доби запрошуємо на аудіопрогулянку Воздвиженкою, новим мікрорайоном Києва, що шукає свою ідентичність.

Чим відрізняється реальне життя в новобудовах Києва від маркетингових обіцянок забудовників? Що формує добросусідські стосунки в умовах київського девелопменту? І чим взагалі є житловий комплекс? Такі питання піднімає аудіотур Pic Pic, та знайомить з історією та ідентичністю Воздвиженки через досвід її мешканців. Побудований як своєрідний подкаст, аудіотур оповідає голосами художника Іллі Чичкана, ресторатора Дмитра Борисова, фотографа Андрія Мацієвського, керівниці PR-агенції Оксани Гошви, власника «Міської перукарні» Павла Сергєєва та засновника журналу «Наш Київ» Дмитра Федоренка.
Давид Чичкан "Портрети, які говорять"

«Портрети, які говорять» — нова серія графічних робіт, створена Давидом Чичканом в рамках творчої резиденції у Фундації Березницьких.

Продовжуючи досліджувати та переосмислювати доробок українських інтелектуалів-модерністів, Давид Чичкан створює серію альтернативних українських гривень. На «купюрах» Чичкана портрети Лесі Українки та Івана Франка не мовчазні, а доповнені великими цитатами з їхніх творів, що, на думку художника, найбільш повно відображають їх власне бачення суспільного устрою на засадах загальної соціальної та економічної рівності. У такий спосіб художник вчергове для своєї практики привертає увагу до емансипативних переконань ідеологів прогресивного українського проєкту, що залишаються революційними навіть сьогодні.

Виставка триває з 25 листопада по 24 грудня.
Анна Щербина "Вхід з Кожум`яцкої"

«Вхід з Кожум'яцької» — персональний проєкт художниці Анни Щербини, створений в рамках творчої резиденції від Фундації Березницьких.

У фокусі роботи художниці опинилося місце — експозиційний простір Bereznitsky Art Foundation та вулиця за його стінами. Проєкт представляє відчуття та роздуми авторки щодо перетікання станів, взаємопроникнення часу та простору, внутрішнього і зовнішнього. Зображене на картинах та малюнках Анни Щербини відсилає як до минулого вулиці Кожум'яцької, з її напівзруйнованими спорудами та дикими хащами, так і до майбутнього, в якому природа може знову взяти гору над творіннями людини.
Датський колектив художників та кураторів 4сee

Впродовж тижня у серпні на дослідницькій резиденції в Bereznitsky Art Foundation перебував датський колектив художників та кураторів 4сee.
4cee — новоутворений колектив, що базується в Копенгагені. Серед основних інтересів групи — дослідження колективних суб'єктів художньої та кураторської діяльності.